ULICA NIE JE DOMOV

DOSTUPNÉ BÝVANIE JE PRVÝM KROKOM K REŠTARTU ĽUDÍ BEZ DOMOVA

Vedeli ste, že až 80%  ľudí bez domova je „neviditeľných“? Stretávame ich denne v obchodoch, na úradoch, u lekárov, sú medzi cestujúcimi v MHD, mnohí pracujú či študujú na vysokej škole. Možno ani netušíme, že práve prechádzame popri ľuďoch, ktorí prišiel o strechu nad hlavou. Prespávajú síce v nocľahárni alebo priamo na uliciach, či v rôznych provizórnych prístreškoch, mnohí sú čisto oblečení a svojim zovňajškom a správaním nezapadajú do stereotypnej predstavy o človeku na ulici. A predsa, prežívajú jednu z najnáročnejších situácii, v akej sa človek môže ocitnúť.

Od štartu k lepšiemu životu ich delí hoci len jediný, no častokrát rozhodujúci krok – bývanie vo vlastnom. Býavnie v podnájme. Dôstojný domov.

Pozývame Vás stať súčasťou ich životného príbehu a spolu s nami pomôcť tým najzraniteľnejším ľuďom vykročiť k domovu. Vašou finančnou pomocou podporíte Integračný program bývania našej organizácie, ktorý je založený na prístupe Housing First, teda bývanie ako prvé. Staňte sa našim pravidelným darcom a pomôžte ľuďom bez domova opäť žiť dôstojný život.

ĎAKUJEME 🧡.

Jednorazovo
Mesačne
100€
50€
30€
15€
100€
50€
30€
15€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.